Ödeme Seçenekleri

erperde.com'da  Zengin ödeme seçeneklerimiz sayesinde, ödemenizi size en uygun method ile zahmetsizce yapabilirsiniz. İster kredi kartı ile tek çekim, isterseniz kredi kartınıza taksit yaptırın. Dilerseniz kredi kartınızın hiç kullanmadan banka havalesi/eft ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartınız ile tek çekim yapabilir yada alt tutar koşulu olmaksızın tüm alışverişlerinizi kredi kartınıza 12 taksit ile yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ödeme adımında, "Kredi Kartı - Taksit" seçeğini kullanarak devam etmenizdir. Kredi kartına taksit işlemlerinde şuan için "Bonus card, Maximum, Cardfinans, Paraf" özellikli kredi kartları desteklenmektedir.

Banka Havalesi / EFT

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı siparişiniz tamamlanırken belirtilecek olan hesap numaralarına göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan bize bilgi veriniz. Siparişi takip eden maksimum 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.